Open Atrium Core (7.x-2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Menu
ta: பட்டி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Node
ta: கணு

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: 1 user | @count users
ta[0]: ஒரு பயனாளர்
ta[1]: பயனாளர்
