Open Atrium Core (7.x-2.01) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Image size
sr: Величина слике

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: User
sr: Корисник

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: Log out
sr: Одјави се

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Show links
sr: Прикажи линкове
