Open Atrium Core (7.x-2.06) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Delete
is: Strika

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: View
is: Vís

en: Modules
is: Mótul

en: Menu
is: Valmynd

en: Picture
is: Mynd

en: User
is: Brúkari

en: Configure
is: Samanset

en: Node
is: Knútur

en: Available updates
is: Tøkar dagføringar

en: Footer
is: Síðufótur

en: Comment
is: Viðmerking

en: blocked
is: sperraður

en: Users
is: Brúkarar

en: Operation
is: Gerð

en: Log out
is: Rita út

en: Blocked
is: Sperrað

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Menus
is: Valmyndir

en: 1 user | @count users
is[0]: 1 brúkari
is[1]: @count brúkarar

en: About
is: Um

en: Custom format
is: Sergjørt snið
