Open Atrium Core (7.x-2.08) - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Available updates
ka: შესაძლებელი განახლებები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: blocked
ka: დაბლოკილი

en: Domain
ka: დომენი

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Full
ka: სრული

en: Today
ka: დღეს

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Style
ka: სტილი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი
