Open Atrium Core (7.x-2.08) - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Private
kk: Жеке

en: Groups
kk: Группалар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Node
kk: Түйін

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Comment
kk: Пікір

en: blocked
kk: бұғатталған

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Operation
kk: Операция

en: Log out
kk: Шығу

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: Custom format
kk: Қолданушы пішімі
