Open Atrium Core (7.x-2.11) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Subscribe to group
sl: Naročite se na skupino

en: Unsubscribe from group
sl: Odjavite se iz skupine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Modules
sl: Moduli

en: Menu
sl: Meni

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Node
sl: Vozlišče

en: Available updates
sl: Razpoložljive posodobitve

en: Footer
sl: Noga

en: Comment
sl: Komentar

en: blocked
sl: blokiran

en: Domain
sl: Domena

en: Appearance
sl: Izgled

en: Users
sl: Uporabniki

en: Close
sl: Zapri

en: Logout
sl: Odjava

en: Pending
sl: Čaka

en: Today
sl: Danes

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Menus
sl: Meniji

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: About
sl: O modulu

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
