Open Atrium Core (7.x-2.13) - en to ca translation catalogue (84 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Private
ca: Privat

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Subscribe to group
ca: Subscriu-te al grup

en: Unsubscribe from group
ca: Dona't de baixa del grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: Section
ca: Secció

en: Menu
ca: Menú

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Available updates
ca: Actualitzacions disponibles

en: Footer
ca: Peu

en: Comment
ca: Comentari

en: blocked
ca: bloquejat

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Domain
ca: Domini

en: Members
ca: Membres

en: group
ca: grup

en: Appearance
ca: Aparença

en: Users
ca: Usuaris

en: Square
ca: Quadrat

en: Close
ca: Tanca

en: Operation
ca: Operació

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Logout
ca: Sortir

en: Full
ca: Complet

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Pending
ca: Pendent

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Distribution
ca: Distribució

en: Buttons
ca: Botons

en: Log out
ca: Surt

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Style
ca: Estil

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: User Profile
ca: Perfil d'usuari

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Menus
ca: Menús

en: Sections
ca: Seccions

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: <None>
ca: <Cap>

en: Space
ca: Espai

en: Private group
ca: Grup privat

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: About
ca: Detalls

en: Custom format
ca: Format personalitzat

en: Admin
ca: Administrador

en: Config
ca: Configuració

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Show description
ca: Mostra la descripció

en: Relative date
ca: Data relativa

en: Show links
ca: Mostra els enllaços

en: Blocked users
ca: Usuaris bloquejats

en: Archived
ca: Arxivat

en: You are the group manager
ca: No ets l'administrador del grup

en: Half
ca: Mig

en: Group membership
ca: Membres del grup

en: Custom Text
ca: Text personalitzat

en: Powered by
ca: Funciona amb
