Open Atrium Core (7.x-2.13) - en to mn translation catalogue (36 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Private
mn: Хувийн

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Menu
mn: Цэс

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Available updates
mn: Боломжит шинэчлэлтүүд

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Domain
mn: Домэйн

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Dashboard
mn: Самбар
