Open Atrium Core (7.x-2.14) - en to az translation catalogue (53 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: View
az: Görünüş

en: Modules
az: Modullar

en: Menu
az: Menyu

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Node
az: Material

en: Available updates
az: Mövcud yeniləmələr

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: blocked
az: bloklanıb

en: Domain
az: Domen

en: Appearance
az: Görünüş

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Square
az: Kvadrat

en: Close
az: Bağlı

en: Full
az: Tam

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Log out
az: Çıxış

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Style
az: Stil

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Menus
az: Menyular

en: Permission
az: İcazə

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: Space
az: Boşluq

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: Custom format
az: Fərdi format

en: Show description
az: Təsviri göstərin

en: Relative date
az: Nisbi tarix

en: Show links
az: Linkləri göstər
