Open Atrium Core (7.x-2.14) - en to my translation catalogue (36 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Modules
my: Module များ

en: Menu
my: မီနူး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Today
my: ယနေ့

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
