Open Atrium Core (7.x-2.16) - en to mg translation catalogue (19 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Image size
mg: Haben'ny sary

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Appearance
mg: Endrika

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
