Open Atrium Core (7.x-2.22) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Modules
mk: Модули

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Users
mk: Корисници

en: Create content
mk: Креирање содржина

en: Log out
mk: Одјави ме

en: Menus
mk: Менија
