Open Atrium Core (7.x-2.24) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Image size
br: Ment ar skeudenn

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Logout
br: Digevreañ
