Open Atrium Core (7.x-2.25) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Private
ne: निजि

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Node
ne: नोड

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Today
ne: आज

en: Permission
ne: अनुमति

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
