Open Atrium Core (7.x-2.27) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд

en: Modules
os: Модултæ
