Open Atrium Core (7.x-2.32) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Create content
ht: Kreye kontni

en: Apply
ht: Aplike
