Open Atrium Core (7.x-2.37) - en to ur translation catalogue (27 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Image size
ur: تصویر کا حجم

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Private
ur: نجی

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Summary
ur: خلاصہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Modules
ur: موڈیولز

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Node
ur: نوڈ

en: Comment
ur: تبصرہ
