Open Atrium Core (7.x-2.45) - en to nl translation catalogue (129 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Private
nl: Privé

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Subscribe to group
nl: Lid worden van de groep

en: Unsubscribe from group
nl: Groepslidmaatschap opzeggen

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Public
nl: Publiek

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: View
nl: Weergeven

en: Section
nl: Sectie

en: Posted by
nl: Gepubliceerd door

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: Footer
nl: Voet

en: Comment
nl: Reactie

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Members
nl: Leden

en: group
nl: groep

en: Users
nl: Gebruikers

en: Square
nl: Vierkant

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: Operation
nl: Bewerking

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Full
nl: Volledig

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: Pending
nl: In afwachting

en: Messages
nl: Berichten

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Distribution
nl: Distributie

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Team
nl: Ploeg

en: Teams
nl: Ploegen

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Administrators
nl: Beheerders

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Space
nl: Spatie

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Private group
nl: Besloten groep

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: Create Content
nl: Inhoud aanmaken

en: Node Tokens
nl: Node-tokens

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: approved
nl: goedgekeurd

en: Custom format
nl: Aangepast formaat

en: Inherited
nl: Geërfd

en: Select Layout
nl: Lay-out selecteren

en: Config
nl: Instellen

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Show description
nl: Beschrijving tonen

en: Custom formats
nl: Aangepaste formaten

en: Relative date
nl: Relatieve datum

en: Show links
nl: Links weergeven

en: Add member
nl: Lid toevoegen

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Block user
nl: Gebruiker blokkeren

en: Group roles and permissions
nl: Groepsrollen en toegangsrechten

en: Group permissions
nl: Groepstoegangsrechten

en: Group visibility
nl: Groepszichtbaarheid

en: You have entered an invalid user name.
nl: U heeft een ongeldige gebruikersnaam opgegeven.

en: In order to join any group, you must <a href="!login">login</a>. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
nl: Om lid te kunnen worden van een groep, dient u <a href="!login">in te loggen</a>. Hierna kunt u een lidmaatschapsverzoek indienen.

en: @user is already a member of the group @group.
nl: @user is al lid van de groep @group.

en: You are the group manager
nl: U bent de groepsbeheerder

en: Request group membership
nl: Groepslidmaatschap aanvragen

en: This is a closed group. Only a group administrator can add you.
nl: Dit is een besloten groep. Alleen groepsbeheerders kunnen u toevoegen.

en: Group permission
nl: Groepstoegangsrechten

en:  - None -
nl:  - Geen -

en: Half
nl: Helft

en: Group membership
nl: Groepslidmaatschap

en: Target bundles
nl: Doelbundels

en: Determine if this is an OG group.
nl: Bepaal of dit een OG-groep is.

en:  - Any -
nl:  - Alle -

en: User %name is already subscribed to group.
nl: Gebruiker %name is al voor de groep ingeschreven.

en: Custom Text
nl: Aangepaste tekst

en: There are no entities matching "%value"
nl: Er zijn geen entiteiten in overeenstemming met "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
nl: Verschillende entiteiten worden %value genoemd. Specifeer degene die u wilt door het toevoegen van de ID tussen haakjes, zoals '@value (@id)'

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
nl: Meerdere entiteiten zijn in overeenstemming met deze referentie; '%multiple'

en: See all
nl: Bekijk alle

en: space
nl: spatie

en: Primary Image
nl: Hoofdafbeelding

en: Remove member
nl: Lid verwijderen

en: A collection of users that exists across all spaces.
nl: Een groep gebruikers die in alle ruimten voorkomen.

en: A collection of content and users (members)
nl: Een collectie van inhoud en gebruikers (leden)

en: Determine to which Open Atrium section this space content is assigned to.
nl: Bepaal welke Open Atrium-sectie inhoud mag toewijzen aan deze ruimte.

en: Open Atrium Section
nl: Open Atrium-sectie

en: %user has been added to the space %title.
nl: %user is toegevoegd aan ruimte %title.

en: %user has been added as an Admin to the space %title.
nl: %user is toegevoegd als Beheerder van de ruimte %title.

en: %user has been removed as Admin of space %title.
nl: %user is verwijderd als Beheerder van de ruimte %title.

en: Add Admin
nl: Beheerder toevoegen

en: Add Existing User
nl: Bestaande gebruiker toevoegen

en: Space Members
nl: Ruimteleden

en: Show the owners, teams, and members of a Space
nl: Toon de eigenaren, teams en leden van een ruimte

en: Hide teams
nl: Teams verbergen

en: Number of members to show
nl: Aantal leden dat getoond moet worden

en: CSS Link class
nl: CSS link-klasse

en: Show sections
nl: Onderdelen tonen

en: Number per page
nl: Paginanummer

en: Remove as Admin
nl: Als beheerder verwijderen

en: If you forgot your password
nl: Indien u uw wachtwoord vergeten bent

en: request a new password.
nl: vraag een nieuw wachtwoord aan.

en: See all members
nl: Alle leden bekijken

en: Create New Group
nl: Nieuwe groep aanmaken

en: - Restricted access -
nl: - Beperkte toegang -
