Open Atrium Core (7.x-2.55) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Summary
de: Zämefassig

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Logout
de: Abmälde

en: Today
de: Hüt
