Open Atrium Core (7.x-2.56) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Today
ga: Inniu

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Dashboard
ga: Deais

en: - Any -
ga: - Iad uile -
