Open Atrium Core (7.x-2.56) - en to oc translation catalogue (61 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Private
oc: Privat

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: View
oc: Veire

en: Modules
oc: Moduls

en: Section
oc: Seccion

en: Updated
oc: Mes a jorn

en:  in
oc:  dins

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Node
oc: Nosèl

en: Available updates
oc: Mesas a jorn disponiblas

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: blocked
oc: blocat

en: Users
oc: Utilizaires

en: Create content
oc: Crear un contengut

en: Operation
oc: Operacion

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Logout
oc: Sortir

en: Full
oc: Complet

en: Pending
oc: En espèra

en: Messages
oc: Messatges

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Today
oc: Uèi

en: Yesterday
oc: Ièr

en: Blocked
oc: Blocat

en: Team
oc: Equipa

en: Teams
oc: Equipas

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: by
oc: per

en: Removed
oc: Suprimit

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Permission
oc: Dreit

en: Space
oc: Espace

en: Expand
oc: Desplegar

en: 1 user | @count users
oc[0]: 1 utilizaire
oc[1]: @count utilizaires

en: Create @name
oc: Crear @name

en: Save permissions
oc: Enregistrar los dreits d'accès

en: Custom format
oc: Format d'entrada personalizat

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Relative date
oc: Data relativa

en: Archived
oc: Archivat
