Open Atrium Core (7.x-2.57) - en to lv translation catalogue (64 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Private
lv: Privāts

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Subscribe to group
lv: Pierakstīties grupai

en: Unsubscribe from group
lv: Atrakstīties no grupas

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Move
lv: Pārvietot

en: View
lv: Skatīt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Node
lv: Mezgls

en: Added
lv: Pievienots

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: blocked
lv: bloķēts

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Users
lv: Lietotāji

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Operation
lv: Operācija

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Logout
lv: Iziet

en: Full
lv: Pilns

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: Pending
lv: Gaida

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: by
lv: Iesniedza

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Permission
lv: Atļauja

en: Space
lv: Atstarpe

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Show links
lv: Rādīt saites
