Open Atrium Core (7.x-2.58) - en to ug translation catalogue (38 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Private
ug: شەخسىي

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Available updates
ug: پروگرامما يېڭىلاش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: blocked
ug: توسۇش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Full
ug: تولۇق

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ug: 允许空格；除英文句号（.）、横线（-）、单引号（'）和下划线（_）外的标点符号不允许。
