Open Atrium Core (7.x-2.59) - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Modules
bg: Модули

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Added
bg: Добавено

en: Available updates
bg: Налични обновления

en: Footer
bg: Под черта

en: Comment
bg: Коментар

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: blocked
bg: блокиран

en: Users
bg: Потребители

en: Create content
bg: Създаване на съдържание

en: Operation
bg: Действие

en: Notifications
bg: Известия

en: Pending
bg: В изчакване

en: Messages
bg: Съобщения

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
bg: Валиден имейл адрес. Всички имейли от системата ще бъдат изпращани на този адрес. Този имейл няма да бъде публично показван и ще бъде използван само ако желаете да получите нова парола или някои новини и служебна информация.

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Blocked
bg: Блокиран

en: by
bg: от

en: Removed
bg: Премахнато

en: Apply
bg: Търси

en: Permission
bg: Разрешение

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители

en: Create @name
bg: Създай @name

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: Custom format
bg: Потребителски формат

en: Notify user of new account
bg: Уведомява потребител за новия акаунт

en: Dashboard
bg: Табло
