Open Atrium Core (7.x-2.59) - en to or translation catalogue (19 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Image size
or: ଛବି ଆକାର

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Create content
or: ତଥ୍ଯ ସୃଷ୍ଟି

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Notify user of new account
or: ନୂତନ ଖାତାର ଚାଳକଙ୍କୁ ଅଧିସୂଚୀତ କରାନ୍ତୁ
