Open Atrium Core (7.x-2.59) - en to ps translation catalogue (35 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Footer
ps: پښۍ

en: Comment
ps: تبصره

en: Users
ps: غړي

en: Today
ps: نن

en: User name
ps: کارن نوم

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Permission
ps: اجازه

en: Space
ps: تشه

en: - Any -
ps: -هر-

en: Show links
ps: تړوني ښوول
