Open Atrium Core (7.x-2.60) - en to bs translation catalogue (42 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Modules
bs: Moduli

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan

en: Available updates
bs: Dostupne nadogradnje

en: Comment
bs: Komentar

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: blocked
bs: blokiran

en: Members
bs: Članovi

en: Users
bs: Korisnici

en: Create content
bs: Kreiraj sadržaj

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Messages
bs: Poruke

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Today
bs: Danas

en: Blocked
bs: Blokiran

en: User name
bs: Korisničko ime

en: by
bs: od

en: Privacy
bs: Privatnost

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Permission
bs: Dozvole

en: Create @name
bs: Kreiraj @name

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
