Open Atrium Core (7.x-2.61) - en to dz translation catalogue (35 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: blocked
dz: བཀག་ཡོད།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Create content
dz: ནང་དོན་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
dz: ནུས་ཅན་གྱི་  གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཅིག་བཙུགས།  རིམ་ལུགས་ནང་གི་  གློག་འཕྲིན་དེ་ཚུ་ཆ་མཉམ་  འ་ནཱི་ཁ་བྱང་དེ་ལུ་  གཏང་འོང་།  གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང་དེ་  མི་མང་གི་དོན་ལུ་བཟོ་བཟོཝ་མེནམ་དང་   ཁྱོད་རང་ ཆོག་ཡིག་གསརཔ་དང་  གནས་ཚུལ་ལ་ལོ་ཅིག་  ཡང་ན་  བརྡ་བསྐུལ་ཚུ་གློག་འཕྲིན་གྱི་ཐོག་ལས་  ལེན་པ་ཅིན་རྐྱངམ་ཅིག་  འ་ནཱི་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་འོང་།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: by
dz: གིས།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: 1 user | @count users
dz[0]: ལག་ལེན་པ་ ༡།
dz[1]: %count ་ལག་ལེན་པ།

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།

en: Notify user of new account
dz: རྩིས་ཐོ་གསརཔ་གི་   ལག་ལེན་པ་དེ་  བརྡ་བསྐུལ་འབད།
