Open Atrium Core (7.x-2.63) - en to el translation catalogue (69 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Public
el: Δημόσιες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Posted by
el: Δημοσιεύτηκε από

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Available updates
el: Διαθέσιμες ενημερώσεις

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: blocked
el: αποκλεισμένος

en: Users
el: Χρήστες

en: Create content
el: Υποβολή ύλης

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Full
el: Πλήρες

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Messages
el: Μηνύματα

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
el: Εισάγετε μια έγκυρη διεύθυνση e-mail. Όλα τα μηνύματα e-mail από το σύστημα θα στέλνονται σε αυτή τη διεύθυνση. Η διεύθυνση e-mail δε δημοσιοποιείται και θα χρησιμοποιηθεί μόνο αν ζητήσετε νέο συνθηματικό εισόδου ή αν θελήσετε να παίρνετε κάποιες ειδήσεις ή ειδοποιήσεις μέσω e-mail.

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Today
el: Σήμερα

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: by
el: από

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Permission
el: Άδεια

en: Space
el: Διάστημα

en: Expand
el: Επέκταση

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών

en: Custom format
el: Προσαρμοσμένη μορφή

en: Notify user of new account
el: Να ειδοποιηθεί ο χρήστης για το νέο λογαριασμό

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Show description
el: Εμφάνιση περιγραφής

en: Custom formats
el: Προσωποποιήμενες μορφές

en: Show links
el: Προβολή συνδέσμων

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
el: Τα κενά επιτρέπονται· τα σημεία στίξης δεν επιτρέπονται, εκτός από τις τελείες, τις παύλες, τις αποστρόφους, και τις κάτω παύλες.

en: - Restricted access -
el: - Περιορισμένη πρόσβαση -
