Open Atrium Core (7.x-2.65) - en to lt translation catalogue (85 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Private
lt: Privatus

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Subscribe to group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Unsubscribe from group
lt: Pasišalinti iš grupės

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Move
lt: Perkelti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Section
lt: Sekcija

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Added
lt: Pridėta

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: blocked
lt: užblokuotas

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Members
lt: Nariai

en: group
lt: grupė

en: Users
lt: Nariai

en: Square
lt: Kvadratas

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Full
lt: Pilnas

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Messages
lt: Žinutės

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: User name
lt: Nario vardas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: by
lt: pagal

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Administrators
lt: Valdytojai

en: Permission
lt: Leidimai

en: Space
lt: Tarpas

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Private group
lt: Privati grupė

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Create Content
lt: Kurti Turinį

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: approved
lt: patvirtinta

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: Notify user of new account
lt: Įspėti narį apie naują paskyrą

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Custom formats
lt: Savitai formatai

en: Relative date
lt: Santykinė data

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami, išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes ir apatinius brūkšnelius.
