Open Atrium Core (7.x-2.65) - en to sk translation catalogue (77 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Private
sk: Súkromné

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Subscribe to group
sk: Zapísať sa do skupiny

en: Unsubscribe from group
sk: Odísť zo skupiny

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Modules
sk: Moduly

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Added
sk: Pridané

en: Available updates
sk: Dostupné aktualizácie

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: blocked
sk: blokovaný

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: Members
sk: Členovia

en: group
sk: skupina

en: Users
sk: Používatelia

en: Create content
sk: Vytvoriť obsah

en: Operation
sk: Operácia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Full
sk: Plný

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Messages
sk: Správy

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu. Na túto adresu budú posielané všetky e-maily. E-mailová adresa sa nezverejňuje a použije sa jedine, pokiaľ požiadate o zaslanie zabudnutého hesla alebo o upozorňovanie na novinky.

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Today
sk: Dnes

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: User name
sk: Meno používateľa

en: User Profile
sk: Profil používateľa

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: by
sk: napísal

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Administrators
sk: Administrátori

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Space
sk: Medzera

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Private group
sk: Súkromná skupina

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Personal welcome message
sk: Osobná uvítacia správa

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: Custom format
sk: Vlastný formát

en: Notify user of new account
sk: Upozorniť používateľa na nový účet

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Custom formats
sk: Vlastné formáty

en: Blocked users
sk: Blokovaní používatelia

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
sk: Medzery sú dovolené; interpunkcia s výnimkou bodky, spojovníka, apostrofu a podčiarkovníka nie je dovolená.

en: Notification Settings
sk: Nastavenia oznámení
