Open Atrium Core (7.x-2.66) - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Private
be: Прыватны

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Disabled
be: Выключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Modules
be: Модулі

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Added
be: Дадана

en: Available updates
be: Даступныя абнаўленні

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Comment
be: Каментар

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: blocked
be: заблякаваны

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Create content
be: Стварыць матэрыял

en: Operation
be: Аперацыя

en: Logout
be: Выйсці

en: Pending
be: Чакае

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
be: Слушная e-mail адрэса. Усе лісты накіроўваемыя сістэмай будуць адпраўляцца на гэтую адрэсу. Дадзеная адрэса не будзе публікавацца і будзе выкарыстоўвацца толькі ў выпадку атрымання новага пароля ці апавяшчэнняў.

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Today
be: Сёння

en: Yesterday
be: Учора

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: by
be: аўтар

en: Apply
be: Ужыць

en: Permission
be: Дазвол

en: Space
be: Прабел

en: Expand
be: Разгарнуць

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: Custom format
be: Асабіста наладжаны фармат

en: Notify user of new account
be: Паведаміць карыстальніку аб новым рахунку

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Relative date
be: Адносная дата

en: Show links
be: Адлюстроўваць спасылкі

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
be: Прабелы дазваляюцца; пунктуацыя, за выключэннем кропак, знакаў пераносу, апострафаў і падкрэслівання -- забараняецца.
