Open Atrium Core (7.x-2.71) - en to et translation catalogue (87 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Private
et: Privaatne

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Move
et: Liiguta

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Modules
et: Moodulid

en: Section
et: Sektsioon

en: Updated
et: Uuendatud

en: Posted
et: Postitatud

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Available updates
et: Saadaolevad uuendused

en: Footer
et: Jalus

en: Comment
et: Kommentaar

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: blocked
et: blokeeritud

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Members
et: Liikmed

en: Users
et: Kasutajad

en: Square
et: Ruut

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Operation
et: Operatsioon

en: Notifications
et: Teated

en: Logout
et: Logi välja

en: Full
et: Täielik

en: Add User
et: Lisa kasutaja

en: Pending
et: Ootel

en: Messages
et: Sõnumid

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
et: Toimiv e-posti aadress. Kõik kasutaja kontoga seotud teated saadetakse sellele aadressile. E-posti ei avalikustata ja kasutatakse ainult salasõna, uudiste või teavituste saatmiseks.

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Teams
et: Meeskonnad

en: User name
et: Kasutajanimi

en: User Profile
et: Kasutaja profiil

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: by
et: postitas

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Administrators
et: Administraatorid

en: Posted
et: Postitatud

en: Permission
et: Õigus

en: Space
et: Ruum

en: Expand
et: Ava

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: Custom format
et: Kohandatud formaat

en: Direction
et: Suund

en: Notify user of new account
et: Teavita kasutajat uuest kontost

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Dashboard
et: Töölaud

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Show description
et: Näita kirjeldust

en: Relative date
et: Suhteline kuupäev

en: Show links
et: Näita linke

en: Blocked users
et: Blokeeritud kasutajad

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
et: Tühik, punkt, sidekriips, ülakoma ja allkriips on lubatud, ülejäänud kirjavahemärgid on keelatud.

en: Quarter
et: Kvartal

en: You are the group manager
et: Sina oled grupi haldur

en: - Restricted access -
et: - Piiratud ligipääs -
