Open Atrium Core (7.x-2.71) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lo: ທີ່ຢູ່ອີເມວທີ່ໃຊ້ການໄດ້. ອີເມວທັງໝົດຈາກລະບົບຈະສົ່ງໄປຫາທີ່ຢູ່ນີ້. ທີ່ຢູ່ອີເມວນີ້ຈະບໍ່ໄດ້ຖຶກເຜີຍແຜ່, ຈະນຳໃຊ້ສຳລັບການປ່ຽນລະຫັດຜ່ານ, ການຮັບຂ່າວສານ ຫຼື ແຈ້ງການຕ່າງໆ.

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຍະຫວ່າງໄດ້; ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ພິມເຄື່ອງໝາຍວັກຕອນ ຍົກເວັ້ນເຄື່ອງໝາຍຈໍ໊າເມັດ, ຂີດຕໍ່, ຂີດຫົວ ແລະ ຂີດຕໍ່ລຸ່ມ.
