Open Atrium Core (7.x-2.73) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat
