Open Atrium Core (7.x-2.75) - en to am translation catalogue (36 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Image size
am: የምስል መጠን

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Footer
am: ግርጌ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: blocked
am: የታገደ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Create content
am: ይዞታ ፍጠር

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች

en: Create @name
am: @name ፍጠር

en: Save permissions
am: ፍቃዶችን አስቀምጥ

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: Show links
am: ማገናኛዎቹን አሳይ
