Open Atrium Core (7.x-2.76) - en to eu translation catalogue (74 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Private
eu: Pribatua

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Subscribe to group
eu: Taldera harpidetu

en: Unsubscribe from group
eu: Taldeko harpidetza utzi

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Modules
eu: Moduluak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en:  in
eu:  non

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Available updates
eu: Eguneraketak eskuragarri

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Comment
eu: Iruzkina

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: blocked
eu: blokeatuta

en: Members
eu: Kideak

en: group
eu: taldea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Create content
eu: Edukia sortu

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Logout
eu: Irten

en: Full
eu: Osoa

en: Messages
eu: Mezuak

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eu: Eposta helbide baliodun bat. Sistemak bidaltzen dituen epostak helbide honetara bidaliko dira. Eposta helbide hau ez da publikoki plazaratuko. Nahi dituzun jakinarazpenak edo pasahitza berri bat jasotzeko besterik ez da erabiliko.

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Today
eu: Gaur

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: by
eu: nork egina:

en: Removed
eu: Kendu

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Permission
eu: Baimena

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Private group
eu: Talde pribatua

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak

en: Custom format
eu: Formatu egokitua

en: Direction
eu: Helbidea

en: Notify user of new account
eu: Erabiltzailea bere kontu berriaz ohartarazi

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Show description
eu: Deskribapena ikusi

en: Custom formats
eu: Formatu pertsonalizatuak

en: Show links
eu: Estekak ikusi

en: Blocked users
eu: Erabiltzaile blokeatuak

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
eu: Erabili daitezkeen puntuazio ikurrak: hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), apostrofeak (') eta azpimarrak (_).

en: - Restricted access -
eu: - Sartzea mugatua -
