Open Atrium Core (7.x-2.76) - en to ku translation catalogue (54 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: By
ku: لەلایەن

en: Private
ku: تایبەت

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Node
ku: گرێ

en: Active
ku: چالاکە

en: Available updates
ku: نوێکردنەوە ئامادەکان

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: blocked
ku: بلۆککراوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Create content
ku: ناوەڕۆک بنووسە

en: Operation
ku: کردار

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ku: ئیمێل ئەدرێسێکی درووست. هەموو ئیمێلەکانی سیستەم بۆ ئەم ئەدرێسە ڕەوانە دەکرێن. ئەم ئەدرێسە لە ماڵپەڕدا ئاشکرا ناکرێت و تەنها بەکاردەهێنرێت بۆ وەرگرتنی وشەنهێنی نوێ یانیش هەندێک ئاگاداری کە خۆت داوات کردوون.

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Space
ku: بۆشایی

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە

en: Custom format
ku: فۆرماتی ڕاسپێراوە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Notify user of new account
ku: لە هەژماری نوێ بەکارهێنەر ئاگاداربکەوە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ku: بۆشایی و خاڵ و هێمای پەیوەندی و ژێرهێڵ و هێمای جیاکەرەوە ڕێگایان پێدراوە.
