Open Atrium Core (7.x-2.76) - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Image size
nn: Biletstørrelse

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Modules
nn: Modular

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Submitted by
nn: Publisera av

en:  by
nn:  av

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Available updates
nn: Tilgjengelege oppdateringar

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: group
nn: gruppe

en: Users
nn: Brukarar

en: Create content
nn: Lag innhald

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
nn: Skriv inn ei gyldig e-postadresse. Alle e-postar frå nettstaden vert sendt til denne adressa. E-postadressa vert ikkje offentliggjort, og brukast berre dersom du ynskjer å få tilsendt eit nytt passord eller nyheiter og oppdateringar via e-post.

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: by
nn: av

en: Apply
nn: Bruk

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar

en: Create @name
nn: Lag @name

en: Direction
nn: Retning

en: Dashboard
nn: Styringspanel
