Open Atrium Core (7.x-2.76) - en to pl translation catalogue (114 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: By
pl: Przez

en: Private
pl: Prywatne

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Subscribe to group
pl: Dołącz do klubu

en: Unsubscribe from group
pl: Rezygnacja z członkostwa

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Move
pl: Przenieś

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Modules
pl: Moduły

en: Section
pl: Sekcja

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en:  in
pl:  w

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: Added
pl: Dodano

en: Available updates
pl: Nowe wersje

en: Footer
pl: Stopka

en: Comment
pl: Komentarz

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: blocked
pl: zablokowany

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en:  on
pl:  dnia

en: Members
pl: Członkowie

en: group
pl: grupa

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Square
pl: Kwadrat

en: Create content
pl: Dodaj zawartość

en: Operation
pl: Czynność

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Full
pl: Pełny

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Messages
pl: Wiadomości

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail, na który będą przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie, jeśli będziesz chciał otrzymać nowe hasło lub też informacje o nowościach oraz inne komunikaty.

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Team
pl: Zespół

en: Teams
pl: Drużyny

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: User Profile
pl: Profil użytkownika

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: by
pl: dodany przez

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Removed
pl: Usunięto

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Space
pl: Odstęp

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Private group
pl: Grupa prywatna

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: Create Content
pl: Utwórz zawartość

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Personal welcome message
pl: Wiadomość powitalna

en: This welcome message will appear at the top of the e-mail notification sent to the new user.
pl: Wiadomość zostanie dołączona na początku informacji o założeniu konta jaka zostanie wysłana do nowego użytkownika.

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: approved
pl: zatwierdzone

en: Custom format
pl: Własny format

en: Direction
pl: Kierunek

en: Notify user of new account
pl: Powiadom użytkownika o utworzeniu nowego konta

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Show description
pl: Wyświetl opis

en: Custom formats
pl: Niestandardowe formaty

en: Relative date
pl: Data względna

en: Show links
pl: Wyświetl odnośniki

en: Blocked users
pl: Zablokowani użytkownicy

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
pl: Odstępy dozwolone; znaki interpunkcyjne zabronione, z wyjątkiem kropek, apostrofów, myślników i podkreśleń.

en: Block user
pl: Blokuj użytkownika

en: Group roles and permissions
pl: Uprawnienia i role grupy

en: Group permissions
pl: Uprawnienia grupy

en: Group visibility
pl: Widoczność grupy

en: You are the group manager
pl: Zarządzasz tą grupą

en: Request group membership
pl: Poproś o dołączenie do grupy

en: Group permission
pl: Uprawnienia grupy

en: Group membership
pl: Członkostwo grupy

en: OG membership type
pl: Typ członkostwa grup

en: Target bundles
pl: Wybierz zestawy

en: URL (content create)
pl: URL (tworzenie zawartości)

en: Powered by
pl: Zbudowano na

en: There are no entities matching "%value"
pl: Brak encji pasujących do "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
pl: Wiele encji nazwane jest %value. Określ, o którą chodzi dodając id w nawiasach w taki sposób "@value (@id)"

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
pl: Wiele encji pasuje do tego odwołania; "%multiple"

en: space
pl: odstęp

en: request a new password.
pl: uzyskaj nowe hasło.

en: - Restricted access -
pl: - Ograniczony dostęp -
