Open Atrium Core (7.x-2.80) - en to ast translation catalogue (35 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Group
ast: Grupu

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Add
ast: Amestar

en: Modules
ast: Preseos

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: Available updates
ast: Hai versiones nueves

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: blocked
ast: torgáu

en: Users
ast: Usuarios

en: Create content
ast: Crear conteníu

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Blocked
ast: Torgáu
