Open Atrium Core (7.x-2.81) - en to eo translation catalogue (49 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: By
eo: De

en: Groups
eo: Grupoj

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Modules
eo: Moduloj

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva

en: Available updates
eo: Disponeblaj ĝisdatigoj

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: blocked
eo: forbarita

en: Users
eo: Uzantoj

en: Create content
eo: Kreu enhavon

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Full
eo: Kompleta

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eo: Entajpu validan retpoŝtadreson. Ĉiuj retpoŝtoj de la sistemo sendiĝos al ĉi tiu adreso. La retpoŝtadreso ne publikiĝos kaj estos uzata nur se vi volas  ricevi novan pasvorton aŭ deziras ricevi novaĵojn aŭ anoncojn retpoŝte.

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Blocked
eo: Blokita

en: by
eo: de

en: Apply
eo: Apliku

en: Permission
eo: Permeso

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Create @name
eo: Verku @name

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn

en: Custom format
eo: Propra formato

en: Direction
eo: Direkto

en: Notify user of new account
eo: Atentigu uzanton de nova konto

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
eo: Spacetoj estas permesitaj; interpunkciaj signoj ne estas permesitaj krom punktoj, strekoj, apostrofoj kaj substekoj.
