Open Atrium Core (7.x-2.83) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Available updates
hy: Հասանելի թարմացումներ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: blocked
hy: արգելափակված

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hy: Գործող էլ-փոստ հասցե։
    Համակարգից բոլոր նամակները կուղղարկվեն այս հասցեով։ Այս հասցեն չի հրապարակվելու և օգտագործվելու է միայն այն դեպքում եթե դուք կուզենաք ստանալ նոր գաղտնաբառ կամ ստանալ այս կամ այն տեղեկություններ և նորություններ էլ-փոստով։

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Today
hy: Այսօր

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Space
hy: Տարածություն

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Notify user of new account
hy: Տեղեկացնել օգտատիրոջը  նոր հաշվի մասին

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Show links
hy: Ցուցադրել հղումները
