Open Atrium Core (7.x-2.83) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
