Open Atrium Core (7.x-2.83) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Image size
se: Govva sturrodat

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Groups
se: Joavkkut

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Add
se: Lasit

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Create content
se: Ásat sisdoalu

en: Logout
se: Logge eret

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Create @name
se: Ásat @name
