Open Atrium Core (7.x-2.84) - en to si translation catalogue (24 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Image size
si: රූපයෙහි ප්‍රමාණය

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: By
si: විසින්

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Modules
si: මොඩියුල

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Removed
si: ඉවත් කරන ලදී

en: Direction
si: දිශාව

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
