Open Atrium Core (7.x-2.84) - en to sq translation catalogue (39 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Modules
sq: Modulët

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Available updates
sq: Përditësime në dispozicion

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: blocked
sq: bllokuar

en: Users
sq: Përdorues

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sq: Një adresë të vlefshme e-mail. Të gjithë mesazhet nga sistemi do të dërgohen tek kjo adresë. Adresa e-mail nuk do të jetë publike dhe do të përdoret vetëm nëse dëshironi të merrni një fjalëkalim të ri apo dëshironi të merrni disa lajme ose njoftime me anë të e-mail.

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: by
sq: nga

en: Permission
sq: Të drejta

en: Expand
sq: Shpalos

en: 1 user | @count users
sq[0]: 1 përdorues
sq[1]: @count përdorues

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat

en: Custom format
sq: Format i personalizuar

en: Direction
sq: Orientimi

en: Notify user of new account
sq: Njoftim përdoruesit e profilit të ri
