Open Atrium Core (7.x-2.86) - en to hu translation catalogue (132 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Image size
hu: Képméret

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: By
hu: Írta

en: Private
hu: Rejtett

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Subscribe to group
hu: Feliratkozás a csoportba

en: Unsubscribe from group
hu: Leiratkozás a csoportból

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Move
hu: Mozgatás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Modules
hu: Modulok

en: Section
hu: Szakasz

en: Updated
hu: Frissítve

en: Submitted by
hu: Beküldő

en: Posted
hu: Beküldve

en:  by
hu:  által

en:  in
hu:  benne

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Node
hu: Tartalom

en: Active
hu: Aktív

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Available updates
hu: Elérhető frissítések

en: Footer
hu: Lábléc

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: blocked
hu: zárolt

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en:  on
hu:  –

en: Members
hu: Tagok

en: group
hu: csoport

en: Users
hu: Felhasználók

en: Square
hu: Négyzet

en: Create content
hu: Tartalom beküldése

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Full
hu: Teljes

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Display Name
hu: Megjelenített név

en: Pending
hu: Függőben

en: Messages
hu: Üzenetek

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hu: Egy mindenképp működő e-mail cím, mert a rendszer a felhasználó minden üzenetét ide küldi ki. Nem kerül nyilvánosságra és általában csak elfelejtett jelszóhoz való segítségnyújtásra, valamint a kért értesítésekhez lesz használva.

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: Distribution
hu: Disztribúció

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Team
hu: Csapat

en: Teams
hu: Csapatok

en: User name
hu: Felhasználónév

en: User Profile
hu: Felhasználói profil

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: by
hu: -

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Removed
hu: Eltávolított

en: Tabs
hu: Fülek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: Administrators
hu: Adminisztrátorok

en: Posted
hu: Beküldve

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Space
hu: Szóköz

en: Expand
hu: Kiterjeszt

en: Private group
hu: Nem nyilvános csoport

en: 1 user | @count users
hu[0]: 1 felhasználó
hu[1]: @count felhasználó

en: Create Content
hu: Tartalom létrehozása

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: This welcome message will appear at the top of the e-mail notification sent to the new user.
hu: Ez az üdvözlőüzenet fog megjelenni az új felhasználóknak emailben kiküldött értesítések tetején.

en: Create @name
hu: @name beküldése

en: Save permissions
hu: Jogosultságok mentése

en: approved
hu: elfogadott

en: Admins
hu: Adminisztrátorok

en: Custom format
hu: Egyéni formátum

en: Direction
hu: Irány

en: Notify user of new account
hu: Új felhasználó értesítése e-mailben

en: Config
hu: Beállítás

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: Custom formats
hu: Egyéni formátumok

en: Relative date
hu: Relatív dátum

en: Show links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Add member
hu: Tag hozzáadása

en: Blocked users
hu: Zárolt felhasználók

en: Relative Date
hu: Relatív dátum

en: Archived
hu: Archivált

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
hu: Szóköz használata megengedett. Az írásjelek közül csak a pont, a kötőjel, és az aláhúzás használható.

en: Quarter
hu: Negyed

en: Block user
hu: Felhasználó zárolása

en: Group roles and permissions
hu: Csoportok szerepkörei és jogosultságai

en: Group permissions
hu: Csoportjogosultságok

en: Group visibility
hu: Csoport láthatósága

en: You are the group manager
hu: Te vagy a csoport kezelője

en: Group permission
hu: Csoportjogosultság

en: Half
hu: Fele

en: Group membership
hu: Csoporttagság

en:  - Any -
hu:  – Bármely –

en: Custom Text
hu: Egyéni szöveg

en: Powered by
hu: Működteti

en: There are no entities matching "%value"
hu: Nem található entitás, mely megfelel az értéknek: "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
hu: Több entitás is szerepel ezen a néven: %value. Megadható egy bizonyosra való szűkítés az azonosító zárójelben való megadásával, például „@value (@id)”

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
hu: Több entitás is megfelel: „%multiple”

en: Notify - Email subject
hu: Értesítés &ndash; E-mail tárgya

en: Notify - Email body
hu: Értesítés &ndash; E-mail törzse

en: Primary Image
hu: Elsődleges kép

en: Remove member
hu: Tag eltávolítása

en: Open Atrium Config
hu: Open Atrium beállítás

en: Hide teams
hu: Csoportok elrejtése

en: Open Atrium Layouts
hu: Open Atrium elrendezések

en: OA Email
hu: OA E-mail

en: Open Atrium News
hu: Open Atrium Hírek

en: News layout for Open Atrium
hu: Hírek oldalelrendezése Open Atrium-hoz

en: Categories:
hu: Kategóriák:

en: - Restricted access -
hu: - Korlátozott hozzáférés -
