Open Atrium Core (7.x-2.87) - en to gl translation catalogue (78 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: By
gl: Por

en: Private
gl: Privado

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Add
gl: Engadir

en: Modules
gl: Módulos

en: Section
gl: Sección

en: Updated
gl: Actualizado

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: Posted
gl: Escrito en

en:  by
gl:  por

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Available updates
gl: Actualizacións dispoñibles

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: blocked
gl: bloqueado

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: Members
gl: Membros

en: Users
gl: Usuarios

en: Square
gl: Cadrado

en: Create content
gl: Crear contido

en: Logout
gl: Saír

en: Full
gl: Completo

en: Add User
gl: Engadir Usuario/a

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Pending
gl: Pendente

en: Messages
gl: Mensaxes

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
gl: Un enderezo de correo-e correcto. Todos os correos do sistema envíanse a este enderezo. O enderezo de correo-e non é público e só se utiliza se quere recibir un contrasinal novo ou se quere recibir noticias ou notificacións por correo-e.

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Today
gl: Hoxe

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: by
gl: por

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Administrators
gl: Administradores

en: Permission
gl: Permiso

en: Space
gl: Espazo

en: Expand
gl: Despregar

en: Private group
gl: Grupo privado

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: Custom format
gl: Formato personalizado

en: Direction
gl: Dirección

en: Notify user of new account
gl: Notificar ao/á usuario/a da nova conta

en: Config
gl: Configuración

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Custom formats
gl: Formatos personalizados

en: Show links
gl: Amosar ligazóns

en: Blocked users
gl: Usuarios rotos

en: Archived
gl: Arquivado

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
gl: Permitense espazos en branco; os signos de puntuación nos están permitidos agás puntos, guións, apóstrofes e guións baixos.
