Open Atrium Core (7.x-2.87) - en to jv translation catalogue (45 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Add
jv: Tambah

en: Modules
jv: Modul

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: Available updates
jv: Update sing cumawis

en: Comment
jv: Komèntar

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: blocked
jv: diblokir

en: Users
jv: Panganggo

en: Logout
jv: Metu

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
jv: Alamat e-mail asli. Kabèh surat saka sistem dikirim marang alamat iki. Alamat e-mail ora ditudhuhna marang khalayak umum nanging dienggo kanggo nrima password anyar utawa nrima brita pilihan anyar utawa woro-woro sing liwat email.

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Today
jv: Dinā iki

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Space
jv: Spasi

en: Expand
jv: Kembangna

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: Custom format
jv: Format kostum

en: Direction
jv: Arah

en: Notify user of new account
jv: Welingānā panganggo akun anyar

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
jv: Oléh nganggo spasi; pratandha ora diidinaké kejaba tandha titik, minus, petik siji lan garis ngisor.
